Сосове


Барбекю сос 80 гр.

1.50 лв.

Доматен сос 80 гр.

1.50 лв.

Дресинг за салата 80 гр.

1.50 лв.

Кетчуп сос 80 гр.

1.50 лв.

Майонеза 80 гр.

1.50 лв.

Млечен сос 80 гр.

1.50 лв.

Пикантен сос 80 гр.

1.50 лв.

Чеснов сос 80 гр.

1.50 лв.


Показани 1 от 9 | 9 (1 Страници)